VLAARDINGEN – In de slotronde van de zaalcompetitie moest Nexus bij de buren in Vlaardingen op bezoek. Twist had de week ervoor de titelkansen al verspeeld door op bezoek bij Juliana te verliezen en Nexus was al enige tijd zeker van een plekje in de middenmoot.
Voor Nexus was enkel nog de vraag of de ploeg op plek 3 of plek 5 zou eindigen. Twist was al zeker van plek 2. Na een goede maaltijd in de Nexus kantine staken de Schiedammers de grens over om in een warme Westwijkhal de streekderby te spelen. Net als in de thuiswedstrijd bleek ook Twist in deze editie de betere ploeg te zijn, want via een 10-7 stand bij rust wisten de ‘haringkoppen’ uit te lopen naar een 22-14 eindstand.
Degradatie ckc Maassluis
In de eerste klasse kon ckc Maassluis het vege lijf niet redden. De nummer laatst verloor kansloos met 22-15 bij Tjoba en degradeerde zo. In 2I verloor ODO het laatste duel bij DVS’69 alwaar het 18-10 werd. ODO eindigde wel op de veilige zesde plaats.
- Deze honkbalbegrippen moet je kennen als beginner
- Fundament Advies steunt lokaal talent: windbreakers voor U15-1 honkbalteam Schiedam
- Sparta boekt oefenzege op NAC
- Sparta Rotterdam in BICT Groep Stadion FC ‘s-Gravenzande tegen Westlands elftal
- Sporthelden geëerd tijdens feestelijke Vlaardingse Sport Awards
- Wessel Penning komt met goed nieuws: ‘Timber gaat bijtekenen’
- Vlaardingen maakt zich op voor de uitreiking van de Vlaardingse Sport Awards 2025 (+Podcast)
- Krabbendam over spel van Van Persie: ‘Geen druk, geen avontuur, geen creativiteit’
- MSV'71 maakt zich op voor legendarische Megaweek met topartiesten
- ‘Hij moet wel de kansen grijpen die hij krijgt, en die zullen er niet veel meer zijn’