REGIO – De lagere spelende teams van het handbal Waterweg hebben alle drie succes geboekt afgelopen weekend. In de tweede divisie kwamen Sima Sport/Ventura (v) en DWS (m) kwamen vanwege carnaval niet in actie.
In de eerste klasse wonnen de mannen van Schielicht/Ventura het competitieduel met Meeuwen simpel: 26-35. Coach Rob Mooij was dik tevreden. ,,We zijn geen moment in de problemen geweest en we hebben het duel gecontroleerd.” In de hoofdklasse wonnen de dames van SC Twist met 14-12 van WHC uit Den Haag.
In de regionale eerste waren de dames van DWS met 23-21 te sterk voor het Haagse Hercules 2. Coach Diana Zandwijk:,,Het was een prima eerste helft. De tweede helft hebben we te afwachtend gespeeld, waardoor we Hercules nog gelijk hebben laten komen.”
- Jorn Bijlsma (Hekelingen) naar Kethel Spaland
- Doelman Gilmario Correia dos Santos verruilt Charlois voor Victoria'04
- Showroom Bree’s New World geopend op tweede paasdag
- Deze spelers uit het Nederlandse basketbal spelen nu in de NBA
- Doelpuntenmachine Jazzy Adams floreert met Zwaluwen
- Ed van der Lugt: Voetbaldier, roeier en golftalent
- Inhaal, beker en competitie programma 19/20 april
- Deze honkbalbegrippen moet je kennen als beginner
- Fundament Advies steunt lokaal talent: windbreakers voor U15-1 honkbalteam Schiedam
- Sparta boekt oefenzege op NAC