SCHIEDAM – Southbeach 2015 kan ondanks de bare weersomstandigheden nu al een groot succes worden genoemd. Het evenement dat voor het tweede jaar op de Maasboulevard in Schiedam-zuid wordt gehouden heeft al een groot aantal Schiedammers van alle leeftijden mogen begroeten tijdens de vele activiteiten die vanaf dinsdag 15 september plaatsvinden op en bij het tijdelijke beachsoccerstadion.
Aanstaande zaterdag beleeft het evenement tijdens de slotdag haar climax wanneer een strrenteam het gaat opnemen tegen een beachsoccerteam bestaande uit spelers uit de Schiedam-zuid aangevuld met spelers van voetbalvereniging HBSS.
O.a Yes R, Fred Grim (bondscoach Jong Oranje), Charly Luske en oud profvoetballers Glenn Helder en Olaf Lindenbergh zijn zaterdag 19 september aanwezig tijdens de afsluitende dag van Southbeach aan de Maasboulevard in Schiedam !
De wedstrijd start zaterdag 19 september om 13.00 uur en wordt van commentaar voorzien door SBS 6 presentator Hans Schoonen. Na de wedstrijd treedt Yes R op. De wedstrijd is gratis toegankelijk.
- Melvin van Brandwijk eerste aanwinst voor CWO
- Twee jeugdleden SV & HV Schiedam geselecteerd voor Little League
- Sparta Rotterdam ruim langs Telstar in besloten oefenduel
- Feyenoord licht vijftal opties niet; tweetal contracten niet verlengt
- Vlaardingse sport awards: Vechten met de Meiden, Ramon de Rond Toernooi en Vlaardings Voetbal Kampioenschap genomineerd voor titel beste sociaal-maatschappelijke initiatief
- Vlaardingse sport awards: Roozendaal (VFC), Van Pienbroek (VG Dynamiek) en Catsburg (ZVVS) dingen mee om titel sportvrijwilliger van het Jaar
- Cláudio Braga neemt per direct taken over bij Excelsior Maassluis na vertrek Agterberg
- Gehavend DVO'32 nipt onderuit tegen Zestienhoven
- Hartman: ‘Mentaal en fysiek voel ik me super goed’
- Paixao schiet Feyenoord voorbij Go Ahead Eagles