SCHIEDAM – Op het WK Tafeltennis zijn de Oranje dames blijven steken op de vierde plaats in de groep. Hierdoor is de ploeg van de Schiedamse Britt Eerland veroordeeld om nog te spelen voor een eindpositie tussen plek 13 en 18.
Dinsdag wonnen de dames met 3-2 van Polen, maar werd met dezelfde score verloren van Tsjechïe. De Schiedamse troef Eerland speelde vier duels en won twee duels: ze versloeg Chechova met 3-1 en verloor nipt met 3-2 van Hana Matelova. Later won de Schiedamse overtuigend met 3-0 van Grzybowska, maar verloor uiteindelijk met 3-0 kansloos van Li Quan, de nummer 32 van de wereld.
In de B-categorie wonnen de Nederlandse heren, met opnieuw Schiedammer Laurens Tromer in de hoofdrol, met 3-0 van Canada. Het was de tweede zege op rij, nadat maandag met 3-1 werd gewonnen van Chili. Laurens Tromer was met 3-2 te sterk voor Antoine Bernadet. De andere winstpunten werden binnen geslagen door Ewout Oostwouder en Rajko Gommers. Woensdag speelt Oranje de twee laatste groepsduels. Om 10.00 uur is Thailand de tegenstander en om 19.00 uur treft het Denemarken. Opvallend: beide tegenstanders wonnen net als Nederland tweemaal en verloren één duel.
- KNVB Beker: Sterk Sparta Rotterdam na strafschoppen onderuit tegen GO Ahead Eagles
- Schiedamse volleybal international Wessel Keemink vervolgt Carrière VfB Friedrichshafen
- Luigi Bruins verlengt bij Zwaluwen: "Er zit nog zoveel potentie in deze groep"
- Winterse transferperiode mogelijke uitweg voor Ivanusec: ‘Dinamo Zagreb wil hem graag terug’
- Wie moet er onder de lat tegen PSV? ‘Het is nooit dat iets vijf dagen voor de wedstrijd al beslist is’
- Vacature: 'Slapende reus' LYRA zoekt gepassioneerde hoofdtrainer
- Waterwegsport.nl tussenbalans: CION, HBSS, HVC’10 en VFC
- Twan Witteveen is Mahorokan Judoka van het Jaar 2024
- Vanaf 2025 één centraal sportloket in Schiedam
- Brian Priske: ‘Hadden niet de volledige controle’ (video)