Op woensdagavond 10 juli speelde SV&HV Schiedam heren 1 de inhaal uitwedstrijd tegen Zwijndrecht.
Na een ongekend slagvertoon van beide kanten stond Schiedam na twee innings met 18-12 achter. In 3 snellere innings erna wisten beide teams nog 1 punt te scoren. Eind 5, 19-13.
Schiedam begon de 6de inning met 3 punten waarna in de gelijkmakende slagbeurt de lichten uit vielen. Hierop werd door de scheidsrechters besloten dat er niet verder gespeeld kon worden. Wedstrijd gestaakt na 5 en een halve inning met een 19-16 stand.
Wanneer de wedstrijd wordt afgemaakt is nog niet bekend. Aankomende zondag 14 juli staat de laatste wedstrijd voor de zomerstop op het programma. Thuis tegen Gryphons wordt om 15:00 de eerste bal gegooid.
- Melvin van Brandwijk eerste aanwinst voor CWO
- Twee jeugdleden SV & HV Schiedam geselecteerd voor Little League
- Sparta Rotterdam ruim langs Telstar in besloten oefenduel
- Feyenoord licht vijftal opties niet; tweetal contracten niet verlengt
- Vlaardingse sport awards: Vechten met de Meiden, Ramon de Rond Toernooi en Vlaardings Voetbal Kampioenschap genomineerd voor titel beste sociaal-maatschappelijke initiatief
- Vlaardingse sport awards: Roozendaal (VFC), Van Pienbroek (VG Dynamiek) en Catsburg (ZVVS) dingen mee om titel sportvrijwilliger van het Jaar
- Cláudio Braga neemt per direct taken over bij Excelsior Maassluis na vertrek Agterberg
- Gehavend DVO'32 nipt onderuit tegen Zestienhoven
- Hartman: ‘Mentaal en fysiek voel ik me super goed’
- Paixao schiet Feyenoord voorbij Go Ahead Eagles