MAASSLUIS – Je ten doel stellen om te gaan voor promotie naar de Tweede Divisie door bij de eerste zeven te willen eindigen. Maar uiteindelijk moet je die doelstelling en ambitie snel bijstellen als je met een indrukwekkende ongeslagen reeks bezig bent. Het klinkt als een verhaal uit een jongensboek. En is het een droom die uitkomt of toch niet? In ieder geval kan het seizoen voor regioclub Excelsior M en aanvaller Kevin Vink niet meer stuk. De komende weken staat alles in het teken van een nieuw doel: kampioen worden. Komend weekend treffen de Tricolores concurrent Kozakken Boys en bij winst van de thuisclub en gunstige uitslagen elders kan zomaar een feest gevierd gaan worden.
Kevin, de ongeslagen reeks is immens en sinds afgelopen weekend hebben jullie Katwijk in de topklasse afgelost als koploper. Rest de vraag: hoe waarschijnlijk is een kampioenschap voor Excelsior M?
,,Het gaat heel spannend worden. Als we zaterdag winnen tegen een hele goede ploeg dan worden we kampioen ja. We zijn een echt collectief dat strijdt voor iedere meter en weet wat onze taken zijn door de duidelijkheid vanuit de staf. De kans is wel reëel geworden nu.”
Terugkijkend op dit seizoen kun je alleen maar concluderen dat je dik tevreden kunt zijn, ook bij het mislopen van de titel. Hoe zie jij dat?
,,Je kan als club en selectie alleen maar terugkijken op een heel goed seizoen. De Tweede Divisie is al een hele prestatie van formaat en daar mag je trots op, ook bij het mislopen van het kampioenschap. Dat we überhaupt zolang meedoen is geweldig en geeft vooral de club een positieve boost”
Heeft Excelsior M ook wat te zoeken in de Tweede Divisie?
,,Ik hoop dat wij als club met mogelijk nog 1 of 2 versterkingen kunnen spelen voor plek vier tot acht met mogelijk een periodetitel. En wellicht kunnen we een keer stunten in de KNVB beker. Maar we hebben er vooral veel zin in.”
En ben jij er bij?
,,Ja, mijn contract is verlengd. Ik haal mijn niveau van de laatste periode vorig jaar en ik ben volledig fit. Daarnaast wil ik dat hogere niveau nog wel eens mee maken, en ik kan dit prima combineren met mijn eigen bedrijf UScout. Ik heb er nu al zin in.”
- Melvin van Brandwijk eerste aanwinst voor CWO
- Twee jeugdleden SV & HV Schiedam geselecteerd voor Little League
- Sparta Rotterdam ruim langs Telstar in besloten oefenduel
- Feyenoord licht vijftal opties niet; tweetal contracten niet verlengt
- Vlaardingse sport awards: Vechten met de Meiden, Ramon de Rond Toernooi en Vlaardings Voetbal Kampioenschap genomineerd voor titel beste sociaal-maatschappelijke initiatief
- Vlaardingse sport awards: Roozendaal (VFC), Van Pienbroek (VG Dynamiek) en Catsburg (ZVVS) dingen mee om titel sportvrijwilliger van het Jaar
- Cláudio Braga neemt per direct taken over bij Excelsior Maassluis na vertrek Agterberg
- Gehavend DVO'32 nipt onderuit tegen Zestienhoven
- Hartman: ‘Mentaal en fysiek voel ik me super goed’
- Paixao schiet Feyenoord voorbij Go Ahead Eagles