Vlaardingen – Gisterenavond is er overleg geweest tussen DVO’32 en Zwaluwen over de gecancelde wedstrijd van het Vlaardings Voetbal Kampioenschap die afgelopen dinsdag op het programma stond.
Hieruit bleek dat de interne communicatie bij Zwaluwen niet juist was en hierdoor de stichting verkeerd ingelicht is. Allen betreuren dit daar DVO’32 diverse activiteiten geregeld had voor deze wedstrijd. Voorzitter Hugo van Tienhoven heeft namens Zwaluwen zijn oprechte excuses aangeboden aan DVO’32 & de stichting.
Ook zal in het wedstrijdreglement opgenomen worden dat wedstrijdwijzigingen (data) minimaal 4 dagen van te voren ingediend moeten zijn bij de Stichting en akkoord zijn bevonden door beide verenigingen.
Uit overleg tussen DVO’32, Zwaluwen en de Stichting is overeenstemming tot een nieuwe datum gekomen. Op 10 mei a.s. zal op Sportpark DVO’32 om 19:30 de wedstrijd alsnog gespeeld worden. Na de wedstrijd zal er in de kantine van DVO’32 geloot worden voor de halve finales.
- Melvin van Brandwijk eerste aanwinst voor CWO
- Twee jeugdleden SV & HV Schiedam geselecteerd voor Little League
- Sparta Rotterdam ruim langs Telstar in besloten oefenduel
- Feyenoord licht vijftal opties niet; tweetal contracten niet verlengt
- Vlaardingse sport awards: Vechten met de Meiden, Ramon de Rond Toernooi en Vlaardings Voetbal Kampioenschap genomineerd voor titel beste sociaal-maatschappelijke initiatief
- Vlaardingse sport awards: Roozendaal (VFC), Van Pienbroek (VG Dynamiek) en Catsburg (ZVVS) dingen mee om titel sportvrijwilliger van het Jaar
- Cláudio Braga neemt per direct taken over bij Excelsior Maassluis na vertrek Agterberg
- Gehavend DVO'32 nipt onderuit tegen Zestienhoven
- Hartman: ‘Mentaal en fysiek voel ik me super goed’
- Paixao schiet Feyenoord voorbij Go Ahead Eagles