VLAARDINGEN – CION heeft drie punten overgehouden aan de ontmoeting met Rhoon, dat net als de Vlaardingers in het onderste deel van de ranglijst te vinden is. Het werd 2-3.
In de eerste helft opende Joey van der Velden, op aangeven van Sander Barragan, de score. Na rust verdubbelde Jeffrey Pols de score. De gastheren kwamen terug in de wedstrijd na een corner, maar Van der Velden maakte korte tijd later aan alle onzekerheid een einde. Rhoon deed nog wel wat terug, maar in de laatste vijftien minuten werd niet meer gescoord. 2-3 was de eindstand.
Volgende week speelt CION tegen Honselersdijk in Vlaardingen. Aftrap is om 14.30 uur.
OVERIG NIEUWS
- Melvin van Brandwijk eerste aanwinst voor CWO
- Twee jeugdleden SV & HV Schiedam geselecteerd voor Little League
- Sparta Rotterdam ruim langs Telstar in besloten oefenduel
- Feyenoord licht vijftal opties niet; tweetal contracten niet verlengt
- Vlaardingse sport awards: Vechten met de Meiden, Ramon de Rond Toernooi en Vlaardings Voetbal Kampioenschap genomineerd voor titel beste sociaal-maatschappelijke initiatief
- Vlaardingse sport awards: Roozendaal (VFC), Van Pienbroek (VG Dynamiek) en Catsburg (ZVVS) dingen mee om titel sportvrijwilliger van het Jaar
- Cláudio Braga neemt per direct taken over bij Excelsior Maassluis na vertrek Agterberg
- Gehavend DVO'32 nipt onderuit tegen Zestienhoven
- Hartman: ‘Mentaal en fysiek voel ik me super goed’
- Paixao schiet Feyenoord voorbij Go Ahead Eagles