VLAARDINGEN – In de strijd om lijfsbehoud in de tweede klasse heeft CWO de volgende bereikt in de nacompetitie. Dinsdagavond werd het Haagse Duindorp met 1-0 verslagen.
Beide teams waren aan elkaar gewaagd en vooral CWO-goalie Ipenburg bleek niet te passeren. In het tweede bedrijf had het CWO van trainer Stans meer controle, maar dat kon niet in de score worden uitgedrukt. Uiteindelijk werd het een verlenging en daarin werd een speler uit het vierde elftal (!) de matchwinner. De jonge invaller Van Pelt scoorde in de allerlaatste minuut – de 120ste om precies te zijn –Â de winnende goal.
Door de zege heeft CWO lijfsbehoud nog steeds in eigen hand. Komend weekend wordt de nacompetitie hervat met een treffen uit in het Westlandse Poeldijk tegen Verburch.
- Melvin van Brandwijk eerste aanwinst voor CWO
- Twee jeugdleden SV & HV Schiedam geselecteerd voor Little League
- Sparta Rotterdam ruim langs Telstar in besloten oefenduel
- Feyenoord licht vijftal opties niet; tweetal contracten niet verlengt
- Vlaardingse sport awards: Vechten met de Meiden, Ramon de Rond Toernooi en Vlaardings Voetbal Kampioenschap genomineerd voor titel beste sociaal-maatschappelijke initiatief
- Vlaardingse sport awards: Roozendaal (VFC), Van Pienbroek (VG Dynamiek) en Catsburg (ZVVS) dingen mee om titel sportvrijwilliger van het Jaar
- Cláudio Braga neemt per direct taken over bij Excelsior Maassluis na vertrek Agterberg
- Gehavend DVO'32 nipt onderuit tegen Zestienhoven
- Hartman: ‘Mentaal en fysiek voel ik me super goed’
- Paixao schiet Feyenoord voorbij Go Ahead Eagles