sparta-nec

Enschede – Sparta heeft vrijdagavond met 0-0 gelijkgespeeld tegen Jong FC Twente. In een weinig spectaculaire wedstrijd creëerden beide ploegen amper kansen. Het is voor de derde keer op rij dat Sparta niet weet te scoren tegen het jonge Twentse team.

Sparta maakte een matige indruk in de lege Grolsch Veste waarin de kleine 100 supporters van Sparta nog voor steun zorgden aan hun club. De ploeg van interim-trainers Peter van den Berg en John de Wolf kwamen niet vaak voor het vijandelijke doel, iets wat tegenstander Jong FC Twente overigens ook niet lukte. Zo speelden beide teams een ‘0-0 wedstrijd’ in Enschede.

De eerste 25 minuten van het duel waren het meest boeiend. Roy Kortsmit moest twee keer handelend optreden op inzetten van Merlin Schutte en Pieter Nys nam hard het Twentse doel onder vuur. Ook Giovanni Hiwat was gevaarlijk. Zijn kopbal miste het doel echter net. Het bleken uiteindelijk de leukste minuten van het duel, want in het restant waren er weinig grote kansen te noteren.

Slechts Thomas Verhaar had de mogelijkheid om Sparta naar de zege te schieten, maar de aanvaller was niet scherp genoeg. Het onmachtige Twente was in de tweede helft niet meer bij machte om de Sparta-defensie echt goed te testen, waardoor de 0-0 uitslag een feit was.

Door het gelijke spel is Sparta de nummer zeven van de Jupiler League. Almere City, dat dankzij een 1-0 zege op Jong PSV de tweede periodetitel pakte, ging de Rotterdammers voorbij.

Opstelling Sparta: Kortsmit; Breedijk, Ketting, Breuer, Teijsse; Nieuwendaal, Nys, De Nooijer; Hiwat (64′ Mahmudov), Gladon, Verhaar (82′ Voskamp).

[slideshow_deploy id=’3595′]

Avatar foto

DoorMischa Keemink

WaterwegSport.nl - info@waterwegsport.nl