Softbal – De jeugdsoftbalsters van SV&HV Schiedam blijven maar winnen. Afgelopen zaterdag werd HCAW/Zuidvogels in Bussum met 9-11 en 1-9 opzij gezet.
Door deze twee overwinningen staat SV&HV Schiedam met 14 punten nu ruim aan kop in de NK Kampioenspoule. Nummer twee Wildcats volgt met 9 punten. Met nog twee dubbele wedstrijden te gaan, hebben de Schiedamse softbalmeiden alles zelf in handen. Winnen zij a.s. zaterdag twee keer van Red Lions, dan zijn zij zeker van de Nederlandse titel.
De kampioenswedstrijd wordt zaterdag 6 oktober gespeeld op het terrein van Vlaardingen Holy. Aanvang 12.00 uur.
OVERIG NIEUWS
- Melvin van Brandwijk eerste aanwinst voor CWO
- Twee jeugdleden SV & HV Schiedam geselecteerd voor Little League
- Sparta Rotterdam ruim langs Telstar in besloten oefenduel
- Feyenoord licht vijftal opties niet; tweetal contracten niet verlengt
- Vlaardingse sport awards: Vechten met de Meiden, Ramon de Rond Toernooi en Vlaardings Voetbal Kampioenschap genomineerd voor titel beste sociaal-maatschappelijke initiatief
- Vlaardingse sport awards: Roozendaal (VFC), Van Pienbroek (VG Dynamiek) en Catsburg (ZVVS) dingen mee om titel sportvrijwilliger van het Jaar
- Cláudio Braga neemt per direct taken over bij Excelsior Maassluis na vertrek Agterberg
- Gehavend DVO'32 nipt onderuit tegen Zestienhoven
- Hartman: ‘Mentaal en fysiek voel ik me super goed’
- Paixao schiet Feyenoord voorbij Go Ahead Eagles