Naaldwijk – Voor Deltasport zit het seizoen erop. De Vlaardingse formatie van hoofdtrainer ton Pattinama verloor in Naaldwijk met 2-1 van Westlandia waardoor de theoretische hoop op een periodetitel is vervlogen.
Het begon goed voor de Broekpolderbewoners toen Zimmerman al na 4 minuten spelen de 0-1 kon aantekenen.
Nadat de bezoekers verzuimde een groot aantal kansen niet te verzilveren kreeg Deltasport zoals zo vaak dit seizoen de deksel in de slotfase op de neus.
In de 88ste minuut trokken de gastheren de stand gelijk waarna diep in blessuretijd de 2-1 viel.
Assistent trainer Jaco de Ligt was ondanks het verlies zeer tevreden over het vertoonde spel. ,, We hebben vandaag echt weer goed voetbal laten zien. Het is jammer dat we onszelf weer niet konden belonen. Goede wedstrijd, slecht resultaat. ”  aldus de Ligt

Avatar foto

DoorMischa Keemink

WaterwegSport.nl - info@waterwegsport.nl

Geef een reactie