ROTTERDAM – In de PURE Energie Eredivisie voor vrouwen heeft Feyenoord dit weekend dure punten verspeeld tegen PEC Zwolle. De formatie van trainer Danny Mulder (ex-VFC) kwam niet verder dan 2-2 op Varkenoord.
In het eerste bedrijf was Feyenoord heer en meester, en kwam het snel op 1-0 dankzij Pia Rijsdijk. De Stadionploeg bleef aanvallen, maar voorin stond het vizier niet op scherp. Nummer zes PEC bleek in de tegenstoot continu levensgevaarlijk. Doelvrouwe Jacintha Weimar kon er nog enkele ballen uitrossen, maar was kansloos op inzetten van Jeva Valk en Maruska van Olst: 1-2. Ook na de theepauze bleef PEC gevaarlijk, en hing de 1-3 in de lucht. Maar door de wilskracht en vechtlust bleef Feyenoord knap overeind. Nog binnen het uur zorgde Cheyenne van den Goorbergh voor de verdiende gelijkmaker: 2-2. In slotfase had Sophie Cobussen nog de winnende op de voet, maar zij faalde in de afronding.
Ondanks het gelijkspel blijft Feyenoord knap vierde op de ranglijst, een plekje lager doordat concurrent PSV won bij Alkmaar met 2-3. Volgend weekend treft Feyenoord (vr) ADO Den Haag op Varkenoord. Op 14 mei volgt dat de thuiswedstrijd tegen Ajax in De Kuip.
- Ron Luijten technisch manager bij Sparta (av)
- Guy Duijm langer bij SCO’63
- Memphis Depay terug in Oranje-selectie voor Nations League
- Igor Paixão haakt geblesseerd af en reist niet mee naar Milaan
- Igor Paixão haakt geblesseerd af en reist niet mee naar Milaan
- Drie medailles voor Sportinstituut Schiedam op NK Judo -21 jaar
- Korfballers Maassluis triomferen in sfeervolle Olympiahal
- Tafeltennis: Scyedam 1 aan kop, Scyedam 2 strijdt voor handhaving
- HCS Dames lijden zuur verlies bij competitieherstart tegen Terriërs
- Kethel Spaland ongelukkig onderuit bij OVV