ROTTERDAM – In de PURE Energie Eredivisie voor vrouwen heeft Feyenoord vrijdagavond een 2-1 nederlaag geleden bij regerend kampioen FC Twente.
De formatie van trainer Danny Mulder (ex-VFC) en aanvoerder Annouck Boshuizen uit Vlaardingen kwam sterk voor de dag. Het spel van de thuisploeg uit Enschede werd continu ontregeld, maar zelf kreeg het wel weinig kansen. Toch kwam Twente voor rust op 1-0 via Fenna Kalma. Na de theepauze bleef Feyenoord sterk strijden, maar kreeg het toch het deksel op de neus dankzij de 2-0 via Renate Jansen. Feyenoord kon er weinig mogelijkheden tegenover stellen en de aansluiting via Pia Rijsdijk in blessuretijd kwam daardoor te laat. Eindstand: 2-1. Feyenoord blijft wel vierde.
Op 11 februari vervolgt Feyenoord de competitie met de stadsderby tegen Excelsior, dat zelf vrijdagavond een knappe 2-1 zege boekte tegen concurrent VV Alkmaar.
- Excelsior'20 na verlies dichtbij gevarenzone
- Vlaardingse derby: CION geeft zege in tweede helft weg
- Uitslagen zaterdag 5 april
- Excelsior blijft in de race voor directe promotie
- Jaden Slory en Leo Sauer mogen zich in het nieuwe seizoen bewijzen bij Feyenoord
- Excelsior Rotterdam wijkt uit naar Swift Boys
- Programma zaterdag 5 april
- International Sint Maarten strijkt neer bij CION
- John de Wolf lanceert campagne 'Gebruik je verstand' bij Neptunus-Schiebroek
- Jong Sparta Rotterdam op bezoek bij Spakenburg