Kwintsheul – PPSC heeft naaste belager Quintus prima weten te verweren. In Kwintsheul wisten de Schiedammers tot tweemaal toe een achterstand goed te maken, waardoor het na 90 minuten spelen 2-2 werd. Door dit gelijkspel blijven de Schiedammers op ruime voorsprong van de nummer 5, Quintus.

Edison Tomasso wist de 1-0 achterstand ongedaan te maken. In de tweede helft was het Remco vd Berg, die vanaf elf meter de 2-2 op het scorebord bracht. Vlak voor tijd redde Martijn Hertog een punt voor PPSC, daar hij in één tegen één situatie de meerdere was.

Trainer Henk Salari was tevreden over de manier van spelen van zijn ploeg. “We kwamen vandaag twee keer op achterstand, nadat we zelf slordig waren in balbezit. Ik ben wel trots op de ploeg, want vandaag hebben we gebikkeld en karakter getoond. Toch waren we vandaag de betere ploeg en misschien hadden we wel moeten winnen.

Avatar foto

DoorMischa Keemink

WaterwegSport.nl - info@waterwegsport.nl

Geef een reactie