Afgelopen weekend vond in Schiedam bij Racketsport Schiedam het padel P100 (het aantal punten dat spelers kunnen verdienen voor de nationale padelranglijst). Het toernooi werd met ruim 150 deelnemers in verschillende categorie een doorslaand succes.

Naast de absolute Nederlandse padeltop was er ook lokaal succes voor Jesper Gudde, koud terug uit Japan om de nieuwe Sparta aanwinst Mito vast te leggen,  en het Schiedams tennisicoon Michel van Straten. Dit duo pakte overheersend de winst in de HD 6 klasse. Michel van Straten onderstreepte hiermee zijn padelklasse door het succes dat hij op het vorige P250 toernament te evenaren. Zijn partner was toen Jaimy Velthaak.

“Het publiek kon genieten van de vele goede wedstrijden en wedstrijdleiding en spelers spreken van een super geslaagd toernooi,” keek de organisatie terug op de happening.  In mei vond er in Schiedam ook al een P500 en P250-toernooi plaats bij RacketSportSchiedam en dit succes sluit hier naadloos op haan.”

De winnaars:

Avatar foto

DoorMischa Keemink

WaterwegSport.nl - info@waterwegsport.nl