VLAARDINGEN – Zaterdag heeft CWO haar oefencampagne geopend met een nederlaag bij Nieuwenhoorn. De nieuwbakken promovendus in de Vierde Divisie, en dus ook tegenstander van Zwaluwen Vl, was met 2-0 te sterk voor de Vlaardingse formatie van trainer Jeff Stans.
In het eerste bedrijf was CWO gevaarlijker dan thuisploeg Nieuwenhoorn, maar scoren deden de Vlaardingers niet. De thuisploeg had wel meer balbezit, maar werd nooit echt gevaarlijk. In de rust en na drinkpauzes vonden er veel wissels plaats, wat het spel niet ten goede kwam voor CWO. De thuisploeg sloeg nu binnen vijf minuten toe: 2-0. Eerst werd een verdedigingsfout van CWO afgestraft en later werd een pingel benut.
Ondanks de nederlaag keek Stans na afloop terug op een redelijke wedstrijd van zijn ploeg. “De kop is eraf en wij zijn ook pas één week in training. Nieuwenhoorn zit alweer in de derde week en zijn dus ook fitter,” merkte de coach op. “Toch was het voor ons een leerzame wedstrijd en heeft iedereen minuten gemaakt.”
- SV&HV Schiedam verliest slijtageslag
- ‘Ik kan me niet voorstellen dat ze niet gaan kijken of ze hem kunnen laten gaan’
- Zilver voor judoka Celil Uyar bij European Cup in Tsjechië
- ‘Je ziet bij Feyenoord dat dat gewoon makkelijker gaat’
- Sterk Sparta overtuigend langs NEC en stijgt naar plek 12
- DVO'32 niet tegen BZC/Zuiderpark: 'Arbiter weigert kleedkamer'
- Kethel Spaland verliest van koploper CVV Berkel
- Onnavolgbaar MVV ‘27 blijft op kampioenskoers na winst op GDA
- M.S.V.’71 zet mosterscore neer tegen FCB-HWD en wint voor 8e keer op rij
- Jong Sparta Rotterdam verliest onnodig van Spakenburg