In navolging van topschutter Dicky Tijdeman stapt ook doelman Andre Simonis over van SVV (zo) naar HBSS.
De jonge Voorburger, die dit jaar in zijn eerste seizoen bij SVV de plek onder de lat afwisselt met collega Steven Lugtmeijer, ziet bij HBSS zijn kansen om zijn kwaliteiten beter te ontwikkelen.
Tevens ziet Simonis de uitdaging om bij HBSS samen met trainer Toon Wolters en zijn team iets neer te zetten en op te bouwen naar uiteindelijk minimaal een stabiele tweede klasser. “HBSS ademt voetbal en is bereid mee te denken in het proces, iets wat ik in mijn jonge loopbaan in ieder geval nog niet zo heb meegemaakt. Ik heb er veel zin in”, sluit Simonis zijn toelichting af.
Naast Simonis is HBSS bezig de huidige spelersgroep zoveel mogelijk langer te binden en nog enkele spelers toe te voegen om goed voorbereid het nieuwe seizoen in te gaan.
- Deze honkbalbegrippen moet je kennen als beginner
- Fundament Advies steunt lokaal talent: windbreakers voor U15-1 honkbalteam Schiedam
- Sparta boekt oefenzege op NAC
- Sparta Rotterdam in BICT Groep Stadion FC ‘s-Gravenzande tegen Westlands elftal
- Sporthelden geëerd tijdens feestelijke Vlaardingse Sport Awards
- Wessel Penning komt met goed nieuws: ‘Timber gaat bijtekenen’
- Vlaardingen maakt zich op voor de uitreiking van de Vlaardingse Sport Awards 2025 (+Podcast)
- Krabbendam over spel van Van Persie: ‘Geen druk, geen avontuur, geen creativiteit’
- MSV'71 maakt zich op voor legendarische Megaweek met topartiesten
- ‘Hij moet wel de kansen grijpen die hij krijgt, en die zullen er niet veel meer zijn’