De beloftes van Feyenoord hebben hun eerste wedstrijd van het seizoen met 1-3 gewonnen van SC Heerenveen. Mede dankzij een doelpunt van kersverse Feyenoord-aankoop Michiel Kramer sloot Feyenoord de wedstrijd winnend af.
Jong Feyenoord, dat sinds dit seizoen niet meer verbonden is met Jong Excelsior, begon sterk aan de wedstrijd, maar kon niet voorkomen dat Jong Heerenveen op voorsprong kwam. Na een counter werd een penalty gegeven die de 1-0 opleverde. Jari Schuurman was in de eerste helft echter belangrijk voor Feyenoord door de bal na een assist van Kramer vanaf het zestienmetergebied in de bovenhoek te schieten.
In de tweede helft Was Jong Feyenoord heer en meester, wat uiteindelijk leidde tot de tweede goal. Een kopbal van Kramer werd na een klein uur door een talent van Heerenveen met de hand getoucheerd, waarna Kramer zelf de penalty benutte. Jari Schuurman gooide de wedstrijd in de vijfentachtigste minuut in het slot door zijn tweede van de avond binnen te schieten.
Dinsdag 18 augustus staat de volgende wedstrijd van Jong Feyenoord gepland. Tegenstander is dan Jong VVV-Venlo/Helmond Sport.
Bron: feyenoord.nl
[slideshow_deploy id=’3595′]
;
- Atilla Sisman nieuwe trainer reserves Kethel Spaland
- De carousel: spelersmutaties bij FC ’s Gravenzande
- Vlaardingen maakt zich op voor eerste ronde Vlaardings kampioenschap
- Dit is zijn de gevolgen voor Feyenoord en Sparta na bekerwinst Go Ahead Eagles
- Brian Priske mogelijk aan de slag in Duitsland
- Arne Slot nog een zege verwijderd van titel met Liverpool
- Van Hanegem: ‘Lijkt me geen jongen die snel in de war raakt’
- ‘Tyrell Malacia maakt mogelijk transfer binnen Premier League’
- Feyenoord (vr) verspeelt plek vier in Eredivisie
- GO Ahead Eagles pakt KNVB Beker in De Kuip