Minister President Mark Rutte heeft na het persmoment van afgelopen dinsdag nog laten weten, dat er geen definitief besluit was genomen over voortzetting van de huidige maatregelen, die onder meer inhouden, dat de sportcompetities bij de amateurs voorlopig stil liggen.
Bij de KNVB is er met de belangenvereniging inmiddels wel gesproken over de voortzetting van de competities in het amateurvoetbal. Diverse scenario’s zijn de revue gepasseerd. Concreet zijn daarover echter nog geen besluiten genomen. De KNVB hoopt nog steeds dat alle competities ‘gewoon’ kunnen worden uitgespeeld.
Pas na komende dinsdag zal – op basis van de nieuwste maatregelen van kabinetszijde – duidelijk worden welke varianten met betrekking tot het uitspelen van de competitie dan alvast zullen afvallen.
Overzicht: ‘Welke opties heeft de KNVB om de competities af te maken?’
- Melvin van Brandwijk eerste aanwinst voor CWO
- Twee jeugdleden SV & HV Schiedam geselecteerd voor Little League
- Sparta Rotterdam ruim langs Telstar in besloten oefenduel
- Feyenoord licht vijftal opties niet; tweetal contracten niet verlengt
- Vlaardingse sport awards: Vechten met de Meiden, Ramon de Rond Toernooi en Vlaardings Voetbal Kampioenschap genomineerd voor titel beste sociaal-maatschappelijke initiatief
- Vlaardingse sport awards: Roozendaal (VFC), Van Pienbroek (VG Dynamiek) en Catsburg (ZVVS) dingen mee om titel sportvrijwilliger van het Jaar
- Cláudio Braga neemt per direct taken over bij Excelsior Maassluis na vertrek Agterberg
- Gehavend DVO'32 nipt onderuit tegen Zestienhoven
- Hartman: ‘Mentaal en fysiek voel ik me super goed’
- Paixao schiet Feyenoord voorbij Go Ahead Eagles