Feyenoord moet nog steeds rekening houden met de mogelijkheid dat De Klassieker afgelast gaat worden. De politie heeft laten weten dat er aankomend weekend geen agenten aanwezig zullen zijn bij de wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax, zo meldt RTV Rijnmond op maandagochtend. Het is nu aan burgemeester Aboutaleb om te beslissen of de wedstrijd in De Kuip doorgang kan vinden.
De politie organiseert een actie voor een verbeterde vroegpensioenregeling, waar tot nu toe geen overeenstemming over is bereikt. Tijdens De Klassieker zullen agenten zich verzamelen voor een speciale vakbondsbijeenkomst op een afstand van De Kuip. Eerder dit weekend vonden er protesten plaats bij de wedstrijden Almere City – PSV en FC Groningen tegen AZ, maar deze wedstrijden konden wel doorgaan.
Aangezien Feyenoord – Ajax als een risicowedstrijd wordt beschouwd, is de kans groot dat De Klassieker afgelast wordt. Het is aan burgemeester Aboutaleb om te oordelen of de wedstrijd veilig gespeeld kan worden zonder politie-inzet.
- KNVB Beker: Sterk Sparta Rotterdam na strafschoppen onderuit tegen GO Ahead Eagles
- Schiedamse volleybal international Wessel Keemink vervolgt Carrière VfB Friedrichshafen
- Luigi Bruins verlengt bij Zwaluwen: "Er zit nog zoveel potentie in deze groep"
- Winterse transferperiode mogelijke uitweg voor Ivanusec: ‘Dinamo Zagreb wil hem graag terug’
- Wie moet er onder de lat tegen PSV? ‘Het is nooit dat iets vijf dagen voor de wedstrijd al beslist is’
- Vacature: 'Slapende reus' LYRA zoekt gepassioneerde hoofdtrainer
- Waterwegsport.nl tussenbalans: CION, HBSS, HVC’10 en VFC
- Twan Witteveen is Mahorokan Judoka van het Jaar 2024
- Vanaf 2025 één centraal sportloket in Schiedam
- Brian Priske: ‘Hadden niet de volledige controle’ (video)