De 22 jarige Pronk komt over van “satalietclub” Smitshoek. Waar in het verleden al diverse spelers vanuit Barendrecht de kant van CION op kwamen (oa Oomsen, de Ronde, Tabbers, Bravenboer en de Rover) is het dit keer de beurt aan aanvaller Pronk.

“Via Thijs Oomsen ben ik in contact gekomen met CION, ik wilde graag in een eerste elftal spelen, bij Smitshoek was de kans op speelminuten klein en bij CION hoop ik van waarde te kunnen zijn met inzet en doelpunten.” aldus de ambitieuze Pronk

In de jeugd speelde Pronk o.a. voor Spartaan’20 en Barendrecht en staat bekend als balvast en sterk in de lucht, na het bekijken van Pronk was het al snel duidelijk dat Pronk een welkome aanvulling kan zijn voor de CION selectie.

“Ik hoop op een mooi seizoen en dat CION kan genieten van mijn spel. Wat ik van Thijs begrepen heb is CION een leuke en gezellige vereniging en kan niet wachten hier te gaan spelen!”

“Jeremy is jong, gretig en past perfect in ons plaatje! En is er eigenlijk een slechte voetballer vanuit Smitshoek onze kant opgekomen?! Haha Op onze spitspositie hebben we ervaren rotten staan, die nog steeds belangrijk zijn. Maar er komt dus een moment dat er jong bloed bij moet, dat moment is nu. We denken dat Jeremy van toegevoegde waarde kan zijn en met zijn leeftijd brengt hij het gemiddelde ook gelijk een stuk naar beneden.” waren de woorden uit de staf

Foto: Mischa Keemink

Avatar foto

DoorMischa Keemink

WaterwegSport.nl - info@waterwegsport.nl