REGIO – HermesDVS is zaterdag eindelijk beloond voor het harde werken. De formatie van Dordtenaar Richard den Ouden won dankzij invaller Wilson de Barros met 1-2 bij GLZDelfshaven.
De wedstrijd in Rotterdam was niet hoogstaand maar HermesDVS kon eindelijk eens terecht juichen. Danny Geerman opende voor rust het bal: 0-1. Na de pauze deed de thuisploeg wat terug maar was het invaller Wilson de Barros die HermesDVS de winst bezorgde.
,,We zijn met een mooi proces bezig binnen de club en we spelen goed verzorgd voetbal,” licht trainer Richard den Ouden toe. ,,Alleen is dat een lastige speelwijze tegen vechtploegen. Ook dat is een kwaliteit maar mijn visie is anders: ik ben veeleisend en mijn speelwijze kost gewoon tijd. Maar deze punten zijn enorm prettig.”
- Sparta start oefencampagne tegen PPSC
- Piet Slui, topscorer aller tijden Excelsior, overleden (89)
- NOS Voetbalpodcast: ‘Ik vind Feyenoord helemaal niet zo overtuigend spelen’
- Nagenieten: De heerlijke zege van Sparta op NEC (VIDEO)
- Schiedam Dames 1 vs HOD Dames 1 – Spektakelstuk eindigt in knappe zege voor Schiedam
- SV&HV Schiedam verliest slijtageslag
- ‘Ik kan me niet voorstellen dat ze niet gaan kijken of ze hem kunnen laten gaan’
- Zilver voor judoka Celil Uyar bij European Cup in Tsjechië
- ‘Je ziet bij Feyenoord dat dat gewoon makkelijker gaat’
- Sterk Sparta overtuigend langs NEC en stijgt naar plek 12