Ilias Sebaoui heeft zijn contract bij Feyenoord verlengd. De 22-jarige aanvaller, die zich afgelopen seizoen als huurling bij FC Dordrecht positief onderscheidde, zette vandaag in De Kuip zijn handtekening onder een overeenkomst tot medio 2026, met een optie voor nog een jaar.
‘Vorig seizoen heb ik veel geleerd bij FC Dordrecht’, aldus Sebaoui. ‘Dat ik nu bij mag tekenen bij Feyenoord zie ik als een beloning voor de groei die ik heb doorgemaakt, maar ook als een aanmoediging om gretig te blijven. Ik ben er trots op dat ik in de voorbereiding een kans krijg om me te laten zien bij het eerste elftal, dus ik kijk enorm uit naar de komende weken.’
Sebaoui, die in België is geboren maar internationaal voor Marokko uitkomt, is een product uit de jeugdopleiding van Koninklijke Beerschot Voetbalclub Antwerpen. De rechtsbenige vleugelspeler stapte vorige zomer over naar Feyenoord, dat hem direct verhuurde aan FC Dordrecht.
In de Keuken Kampioen Divisie groeide Sebaoui als behendige dribbelaar vrijwel direct uit tot een van de smaakmakers en had hij met 11 goals en 7 assists een belangrijk aandeel in de vierde plek van FC Dordrecht in de competitie.
- BRIELLE – HVC’10 eindigt in chaos
- CWO doelpuntloos gelijk tegen SVS
- SVV opgelucht na gelijkspel tegen Swift Boys
- HBSS knokt zich in extremis naar gelijkspel tegen Binnenmaas
- Clubicoon Jazzy Adams schiet Zwaluwen langs Capelle
- Hermes DVS in tweede helft weggezet door Victoria'04
- Claudio Braga trapt af met overwinning op Volendam
- Overtuigend PPSC verslaat koploper Naaldwijk
- Excelsior'20 na verlies dichtbij gevarenzone
- Vlaardingse derby: CION geeft zege in tweede helft weg