Afgelopen zaterdag stond de uitwedstrijd tegen Vrone HS1, de degradant uit de eredivisie, op het programma. Vrone heeft twee van de drie wedstrijden gewonnen.
Jelle Hamerslag kwam terug van een blessure en keerde deze wedstrijd verschillende penalty’s. DWS nam onmiddellijk het voortouw in de wedstrijd en met snelle aanvallen vanuit zowel de hoeken als de opbouw werd de rust bereikt met een voorsprong van 8-14.
In de tweede helft zette DWS voort waar het in de eerste helft mee begon: het scoren van doelpunten. De wedstrijd eindigde met een score van 20-33 in het voordeel van mannen uit Schiedam.
DWS VR1 verloren de eerste wedstijd van dit seizoen met 23-22 tegen DIOS DS1 .
Op zaterdag 5 Oktober spelen zowel ds1 als hs1 thuis. Ds1 om 19:00 tegen Gemini en om 20:40 HS1 tegen Atomium HS1
Foto: DWS
- Sparta Rotterdam ruim langs Telstar in besloten oefenduel
- Feyenoord licht vijftal opties niet; tweetal contracten niet verlengt
- Vlaardingse sport awards: Vechten met de Meiden, Ramon de Rond Toernooi en Vlaardings Voetbal Kampioenschap genomineerd voor titel beste sociaal-maatschappelijke initiatief
- Vlaardingse sport awards: Roozendaal (VFC), Van Pienbroek (VG Dynamiek) en Catsburg (ZVVS) dingen mee om titel sportvrijwilliger van het Jaar
- Cláudio Braga neemt per direct taken over bij Excelsior Maassluis na vertrek Agterberg
- Gehavend DVO'32 nipt onderuit tegen Zestienhoven
- Hartman: ‘Mentaal en fysiek voel ik me super goed’
- Paixao schiet Feyenoord voorbij Go Ahead Eagles
- SVV is koploper IJVV De Zwervers weer de baas
- MVV'27 pakt koppositie na winst op Lyra