Sterke start van HBSS
De tweede wedstrijd in de voorbereiding dit seizoen was er voor de brigade van coach Toon Wolters eentje tegen bekerpoule-genoot en mede tweedeklasser Alexandria’66. Op een goed georganiseerd Rillus van der Steene Toernooi in Rotterdam Zuid werd een goede eerste helft (2-0) vervolgd met een gedegen tweede helft waarin de eindstand bepaald werd op 3-1.
Overtuigende optreden van Wolters’ team
HBSS trok fel van leer en hoewel zeker nog een aantal potentiële basisspelers nog niet fit of terug van vakantie zijn, was de huidige startopstelling van Wolters al een goed team. Doelpunten van Naigy Klepke en captain Batuhan Saglam zorgden voor een ruststand van 2-0. Halverwege de tweede helft schoot nieuwkomer spits Bram Visser de 3-0 tegen de touwen. In de slotminuten deed de ploeg van coach Ben Spork nog iets terug, maar dit doelpunt was slechts voor de statistieken.
Finale tegen FC IJsselmonde
De finale zal aanstaande zaterdag worden gespeeld tegen gastheer FC IJsselmonde, dat op het andere veld vv Rhoon met 1-0 versloeg.
- Jong Sparta Rotterdam komt net te kort tegen Rijnsburgse Boys
- Excelsior Maassluis stunt bij De Treffers na knotsgekke slotfase
- Zwaluwen in Vlaardingse bekerthriller via strafschopstip langs VFC
- Uitslagen zaterdag 19 april
- Vlaardingen maakt zich op voor bekerkraker Zwaluwen - VFC
- Programma zaterdag 19 april
- Jorn Bijlsma (Hekelingen) naar Kethel Spaland
- Doelman Gilmario Correia dos Santos verruilt Charlois voor Victoria'04
- Showroom Bree’s New World geopend op tweede paasdag
- Deze spelers uit het Nederlandse basketbal spelen nu in de NBA