Eigenlijk kwam hij heel de wedstrijd niet in het spelbeeld voor maar Jordao Pattinama kroonde zich met twee treffers wederom tot matchwinner. De tegentreffer van Stanley Husen waarbij de uitblinkende keeper Steven Lugtmeijer kansloos was zorgde voor de 2-1 eindstand.
De eerste helft viel er niets positiefs te zeggen over de thuisploeg. Het enige vermeldenswaardige was een voorzet van Naigy Klepke die op de lat belandde en een aantal goede reddingen van Lugtmeijer.
Trainer Toon Wolters hield een donderspeech in de rust maar zelfs dat sorteerde aanvankelijk tot halverwege de tweede helft niet het gewenste effect. Nadat Lugtmeijer weer enkele keren moest optreden was een solo van Stefano Goncalves afgesloten met een schot op de benen van de bezoekende keeper het startschot voor HBSS om eindelijk in de wedstrijd te komen.
Een kwartier voor tijd wist Randy Evora Pattinama te bereiken die met een droog schot raak schoot.
Vlak daarna profiteerde hij van knullig balverlies in de vijandelijke verdediging om simpel de 2-0 te scoren.
Toch was daar in de 83ste minuut nog een direct genomen vrije trap die de spanning in de wedstrijd terug bracht. Onder leiding van Anthony Bentem en Lugtmeijer bleef de verdediging op de been en bezorgde de thuisploeg de overwinning.
- KNVB Beker: Sterk Sparta Rotterdam na strafschoppen onderuit tegen GO Ahead Eagles
- Schiedamse volleybal international Wessel Keemink vervolgt Carrière VfB Friedrichshafen
- Luigi Bruins verlengt bij Zwaluwen: "Er zit nog zoveel potentie in deze groep"
- Winterse transferperiode mogelijke uitweg voor Ivanusec: ‘Dinamo Zagreb wil hem graag terug’
- Wie moet er onder de lat tegen PSV? ‘Het is nooit dat iets vijf dagen voor de wedstrijd al beslist is’
- Vacature: 'Slapende reus' LYRA zoekt gepassioneerde hoofdtrainer
- Waterwegsport.nl tussenbalans: CION, HBSS, HVC’10 en VFC
- Twan Witteveen is Mahorokan Judoka van het Jaar 2024
- Vanaf 2025 één centraal sportloket in Schiedam
- Brian Priske: ‘Hadden niet de volledige controle’ (video)