REGIO – De handballers van alle zaalteams uit de Waterweg hebben hun zaalseizoen wisselend afgesloten.
Hoofdklasse
SC Twist – Internos/United Breda (m) 30-42 (16-15)
In de hoofdklasse hebben de mannen van SC Twist dure punten verspeeld op de laatste speeldag. ,,We kregen in de tweede helft twee opgelegde kansen die we misten. Daarna was ons verzet gebroken toen Internos daar gretig gebruik van maakte in de uitbraak,” gaf coach Dennis Teeuw aan.
HVOS – DWS (m) 26-38 (12-15)
In een boeiende regioderby was het DWS (m) dat de volle buit pakte op de laatste speeldag en daardoor als tweede eindigt in de hoofdklasse. ,,We begonnen heel goed aan de wedstrijd en stonden al snel met 7-1 voor. Door wat nonchalance was het even minder totdat we weer gas gaven,” zei Diana Zandwijk.
SC Twist – NEA (v) 27-18 (17-10)
De dames van Twist boekten een zege op de allerlaatste speeldag. ,,We speelden ditmaal erg goed en we waren ook onwijs scherp,” complimenteerde oefenmeester Bouke Troost zijn ploeg.
Heerle – DWS (v) 30-21 (13-10)
In een matige wedstrijd tegen Heerle heeft DWS het zaalseizoen slecht afgesloten met een nederlaag. ,,Het was een matige wedstrijd waarin heel veel mis ging en er te veel technische fouten werden gemaakt,” zei coach Leopold Foussom.
- Showroom Bree’s New World geopend op tweede paasdag
- Deze spelers uit het Nederlandse basketbal spelen nu in de NBA
- Doelpuntenmachine Jazzy Adams floreert met Zwaluwen
- Ed van der Lugt: Voetbaldier, roeier en golftalent
- Inhaal, beker en competitie programma 19/20 april
- Deze honkbalbegrippen moet je kennen als beginner
- Fundament Advies steunt lokaal talent: windbreakers voor U15-1 honkbalteam Schiedam
- Sparta boekt oefenzege op NAC
- Sparta Rotterdam in BICT Groep Stadion FC ‘s-Gravenzande tegen Westlands elftal
- Sporthelden geëerd tijdens feestelijke Vlaardingse Sport Awards