CWO-Victoria04/zo 3-1 (rust 0-1)
In een matige wedstrijd kwam Victoria’04 zeer verrassend net voor rust op 0-1 via Patrick Pfaff.
Na rust trok de ploeg van Danny Molendijk het weer recht met 2 doelpunten van Miquel Asmul waarvan 1 uit een strafschop.
Narlya Girogorie bepaalde in blessure tijd de eindstand op 3-1 waar door CWO op doelsaldo 2e werd in de poule en zodoende Zwaluwen treft in de halve finale op dinsdag 2 juni a.s..
VFC-Zwaluwen 2-4 (rust 0-3)
In een leuke wedstrijd was Zwaluwen in de eerste helft duidelijk de betere ploeg en kwam al snel op 0-3 door Marlon Oranje, Bradley el Idrissy en Jarno Reurink.
Na de thee tapte VFC uit een heel ander vaatje en wist middels 2 x Sven Goedendorp op 2-3 te komen.
De Kwekers hadden zelfs kans op de gelijkmaker toch was het Zwaluwen dat de eindstand op 2-4 bepaalde via wederom Jorno Reurink in deze sportieve wedstrijd.
Pikant was nog dat beide broers Gudde Tim(VFC) & Jesper(Zwaluwen) op het middenveld diverse duels uitvochten onder toeziend oog van vader Eric, die nu eens een ontspannen avond had.
Zwaluwen speelt nu in de halve finale tegen CWO.
De uitslag van beide wedstrijden heeft als resultaat dat de volgende halve finales worden gespeeld:
2 juni Zwaluwen – CWO
3 juni Deltasport – CION
13 juni Finale op het complex van Zwaluwen
[slideshow_deploy id=’3595′]
- Melvin van Brandwijk eerste aanwinst voor CWO
- Twee jeugdleden SV & HV Schiedam geselecteerd voor Little League
- Sparta Rotterdam ruim langs Telstar in besloten oefenduel
- Feyenoord licht vijftal opties niet; tweetal contracten niet verlengt
- Vlaardingse sport awards: Vechten met de Meiden, Ramon de Rond Toernooi en Vlaardings Voetbal Kampioenschap genomineerd voor titel beste sociaal-maatschappelijke initiatief
- Vlaardingse sport awards: Roozendaal (VFC), Van Pienbroek (VG Dynamiek) en Catsburg (ZVVS) dingen mee om titel sportvrijwilliger van het Jaar
- Cláudio Braga neemt per direct taken over bij Excelsior Maassluis na vertrek Agterberg
- Gehavend DVO'32 nipt onderuit tegen Zestienhoven
- Hartman: ‘Mentaal en fysiek voel ik me super goed’
- Paixao schiet Feyenoord voorbij Go Ahead Eagles