Feyenoord begint maandag 27 juli aanstaande aan de voorbereiding op seizoen 2020-2021. Vanaf 11:30 uur werkt de selectie van hoofdtrainer Dick Advocaat op het eigen trainingscomplex 1908 de eerste training af.
De eerste sessie van het nieuwe seizoen is niet toegankelijk voor supporters, uiteraard ook vanwege de maatregelen ter bestrijding van het coronavirus. Wel is de training via een livestream rechtstreeks te volgen op het YouTube-kanaal van Feyenoord, terwijl ook verslag wordt gedaan op de andere online clubkanalen.
Feyenoord is voornemens om op woensdag 5 augustus (onder voorbehoud) een openbare training voor supporters te organiseren in De Kuip. Zodra hierover meer informatie bekend is, wordt dit uiteraard gecommuniceerd via deze website.
Foto: Mischa Keemink
- Sparta Rotterdam speelt Heerenveen van de mat en zet reuzenstap naar handhaving
- VFC onderuit in topper tegen Den Hoorn
- Feyenoord houdt druk op PSV na nieuwe zege
- CION verslaat koploper Honselersdijk met duidelijke cijfers
- Uitslagen zaterdag 12 april
- Van Persie wil ijzeren discipline: ‘Ongepast dat je bezig bent met je iPhone als je wordt behandeld’
- Jasper van Veen verruilt HVC'10 voor MVV’27
- De stand van zaken in 2D: CION, VFC, HBSS en HVC’10 staan voor beslissende weken
- De stand van zaken in 3G: spanning stijgt voor Schiedamse en Vlaardingse ploegen
- Bryn Siegersma: sterkhouder VFC en Vlaardings Marathon fenomeen