WIJDEWORMER – Excelsior Rotterdam heeft de laatste wedstrijd van de voorbereidingsperiode winnend afgesloten. In Wijdewormer werd een combinatieteam van AZ met 2-3 verslagen. 

De ploeg van oefenmeester Adrie Poldervaart had het in het begin lastig tegen het combinatieteam, waar onder andere aanwinst Bjorn Jøhnson, Adam Maher en Ilias Bel Hassani deel van uitmaakten. Na vijftien minuten spelen kwamen de gastheren op voorsprong door een doelpunt van Myron Boadu. Excelsior herpakte zich knap en kwam na een half uur spelen op gelijk hoogte. Het was A-junior Carlito Fermina die er 1-1 van maakte.

In de tweede helft kwam AZ via Jamie Jacobs voor de tweede keer op voorsprong. Uiteindelijk gingen de Kralingers door goals van Ali Messaoud en Jeffry Fortes er met de winst vandoor.

 


Het laatste nieuws:

Avatar foto

DoorMike Bos

WaterwegSport.nl - info@waterwegsport.nl