Excelsior Maassluis heeft op spectaculaire wijze drie punten gepakt tegen De Treffers: 3-4. De Tricolores kwamen drie keer terug van een achterstand en sloegen in blessuretijd genadeloos toe.

Na een vroege achterstand bracht Calvin Tureaij vlak na rust de ploegen weer in balans. Toch bleef de thuisploeg aandringen, met opnieuw een voorsprong als gevolg. Via Jurrian van Eerden en Darwin Heuvelman vocht Excelsior zich telkens terug in de wedstrijd. In de slotminuten kopte invaller Samuel van der Velden de 3-4 binnen: een geweldige apotheose van een enerverend duel.

Dankzij deze overwinning komt Excelsior M. op 31 punten uit 30 duels. Daarmee blijft het spannend in de onderste regionen van de Jack’s League, met Noordwijk (32 punten) en Jong Sparta (34 punten) binnen bereik. De Maassluizers doen dus nog volop mee in de strijd tegen degradatie.

De stand:

Foto: Mischa Keemink


Avatar foto

DoorMischa Keemink

WaterwegSport.nl - info@waterwegsport.nl