MAASSLUIS – Excelsior M is er niet in geslaagd de ¼ finale te bereiken van de districtsbeker. Afgelopen dinsdagavond verloor de ploeg van trainer Cesco Agterberg met 0-1 van hoofdklasser Ter Leede. De Sassenheimers kwamen in de eerste helft via een fabuleus uitgevoerde counter op 0-1 en gaven deze voorsprong in het verdere verloop van de wedstrijd niet meer uit handen.
Excelsior M was voorin simpelweg niet bij machte om de verdediging van Ter Leede uit elkaar te spelen. Nooit kon het echt gevaarlijk worden; daarvoor was het spel van de Tricolores te voorspelbaar. In de allerlaatste minuut leek het duel alsnog op strafschoppen uit te draaien toen er door Excelsior M werd gescoord. Mede op advies van de grensrechter werd de situatie echter als buitenspel beoordeeld en werd de goal (volgens velen onterecht) alsnog afgekeurd.
Zaterdag wacht IJsselmeervogels; geen eenvoudige, maar zeker niet onmogelijke opgave voor onze jongens. Zij kunnen uw steun wel gebruiken, dus kom in grote getalen naar Spakenburg.
[slideshow_deploy id=’3595′]
- NOS Voetbalpodcast: ‘Ik vind Feyenoord helemaal niet zo overtuigend spelen’
- Nagenieten: De heerlijke zege van Sparta op NEC (VIDEO)
- Schiedam Dames 1 vs HOD Dames 1 – Spektakelstuk eindigt in knappe zege voor Schiedam
- SV&HV Schiedam verliest slijtageslag
- ‘Ik kan me niet voorstellen dat ze niet gaan kijken of ze hem kunnen laten gaan’
- Zilver voor judoka Celil Uyar bij European Cup in Tsjechië
- ‘Je ziet bij Feyenoord dat dat gewoon makkelijker gaat’
- Sterk Sparta overtuigend langs NEC en stijgt naar plek 12
- DVO'32 niet tegen BZC/Zuiderpark: 'Arbiter weigert kleedkamer'
- Kethel Spaland verliest van koploper CVV Berkel