Schiedam – De dames van HC Schiedam hebben hun eerste overwinning van na de winterstop behaald. De Schiedammers versloegen MEP uit Boxtel met 3-1. Door deze overwinning hebben de dames de aansluiting met de middenmoot weer gevonden en is de voorsprong op de onderste plaatsen opgelopen naar 7 punten.
Na tien minuten spelen kwam Schiedam, tegen de verhouding in, op achterstand. De dames lieten zette een tandje bij en kwamen voor rust verdiend op 1-1 via Febe Brouwer. Ook na rust was Schiedam de betere ploeg. Nadat Quinty Rotscheidt haar ploeg op voorsprong bracht en MEP met een speler minder kwam te staan, vanwege een rode kaart, besliste Quinty Rotscheidt met haar tweede de wedstrijd; 3-1.
Coach Karlijn Petri was blij met de overwinning en trots op haar ploeg. ,,Als je in jezelf blijft geloven en voor elkaar blijft werken, komen de punten vanzelf”, doelde Petri op de afgelopen wedstrijden.
De eerstvolgende wedstrijd van de dames is pas op 28 april. Het zal dan in- en tegen Naarden spelen.
- Vlaardingen maakt zich op voor bekerkraker Zwaluwen - VFC
- Programma zaterdag 19 april
- Jorn Bijlsma (Hekelingen) naar Kethel Spaland
- Doelman Gilmario Correia dos Santos verruilt Charlois voor Victoria'04
- Showroom Bree’s New World geopend op tweede paasdag
- Deze spelers uit het Nederlandse basketbal spelen nu in de NBA
- Doelpuntenmachine Jazzy Adams floreert met Zwaluwen
- Ed van der Lugt: Voetbaldier, roeier en golftalent
- Deze honkbalbegrippen moet je kennen als beginner
- Fundament Advies steunt lokaal talent: windbreakers voor U15-1 honkbalteam Schiedam