VLAARDINGEN – In de vierde klasse heeft DVO’32 zich met tien man naar een knap punt geknokt. In Pernis speelde de formatie van trainer El Bouazaoi met 3-3 gelijk.

In het eerste bedrijf hielden de ploegen elkaar in evenwicht. Wel ging vv Pernis met een 1-0 voorsprong de rust in, want DVO’32 miste een pingel. Na de thee volgde gelijkmaker alsnog. Daarna nam de gastheer de touwtjes in handen. Ze liepen uit naar 3-1. De bezoekers verloren daarna Abdellaoui met tweemaal geel. Desondanks knokten ze terug naar 3-3. De Vlaardingse treffers waren van Doumajd (2x) en Gokcen.

Trainer El Bouazaoui was blij met het behaalde punt. “De wedstrijd ging op en neer in het begin. Beide elftallen creëerden alleen geen echte kansen”, analyseerde hij. “Vanaf minuut 70 hadden wij met 10 man de overhand en wisten we met goed knokken de 3-2 en de 3-3 te maken. We waren nog dichtbij de 3-4, maar helaas lukte dat niet. Wel geweldig teruggeknokt en een puntje meegenomen naar huis.”

Avatar foto

DoorMichael de Vogel

WaterwegSport.nl - info@waterwegsport.nl