Deltasport heeft afgelopen weekend een zware nederlaag geleden in de uitwedstrijd tegen Loosduinen. De ploeg verloor met maar liefst 7-1. Trainer Arslan Can blikt terug op de wedstrijd en geeft aan dat er tijdens deze laatste van de drie oefen- en bekerwedstrijden een paar dingen zijn uitgeprobeerd die in de eerste helft niet goed hebben uitgepakt.
De eerste helft verliep moeizaam voor Deltasport, dat met een 5-0 achterstand de kleedkamer inging. Na de rust werden vier van de vijf wissels ingezet, wat zorgde voor meer controle en beter voetbal van Deltasport. Ondanks de verbeterde inzet kon de ploeg de grote achterstand niet meer goedmaken. Het enige lichtpuntje was de treffer van Rachid el Khalifi, die de eer voor Deltasport wist te redden door de enige goal te maken.
Met deze oefenwedstrijd achter de rug, kijkt Deltasport nu vooruit naar de volgende uitdaging: een wedstrijd tegen DRL. Arslan Can en zijn team zullen zich moeten herpakken en voorbereiden om sterker terug te komen na deze teleurstellende nederlaag.
Foto: Mischa Keemink
- Ron Luijten technisch manager bij Sparta (av)
- Guy Duijm langer bij SCO’63
- Memphis Depay terug in Oranje-selectie voor Nations League
- Igor Paixão haakt geblesseerd af en reist niet mee naar Milaan
- Igor Paixão haakt geblesseerd af en reist niet mee naar Milaan
- Drie medailles voor Sportinstituut Schiedam op NK Judo -21 jaar
- Korfballers Maassluis triomferen in sfeervolle Olympiahal
- Tafeltennis: Scyedam 1 aan kop, Scyedam 2 strijdt voor handhaving
- HCS Dames lijden zuur verlies bij competitieherstart tegen Terriërs
- Kethel Spaland ongelukkig onderuit bij OVV