Stefan de Vrij kijkt er enorm naar uit om in De Kuip te spelen tegen Feyenoord. De verdediger van Internazionale heeft maar liefst 154 wedstrijden in het shirt van de Rotterdammers gespeeld en heeft altijd gedroomd van een ontmoeting met Feyenoord in de Champions League met zijn Italiaanse club. Tegenover ESPN blikt de verdediger vooruit op het duel.

“Die hebben heel veel indruk gemaakt”, vertelt De Vrij. “In Italië was het tegen de verwachtingen in. Dat is ook weer hoe het voetbal is. Feyenoord heeft een uitstekend team, heel technisch met veel kwaliteit. In dit stadion, met de fans erachter, in de Champions League, dan zie je toch dat ze wat extra’s kunnen geven. Daardoor ook zulke geweldige prestaties kunnen leveren, zoals tegen AC Milan en Bayern München. Dat weten wij ook maar al te goed.”

De Vrij hoopt op een warm onthaal van het Legioen. “Ik ben hier opgegroeid en ik heb vijf mooie jaren gehad in het eerste elftal. Als 20-jarige kwam ik door mijn prestaties bij Feyenoord bij het Nederlands elftal. Daar ontmoette ik Robin van Persie. Toen dacht ik al dat hij in het voetballen actief zou blijven na zijn loopbaan. Hij was altijd met het spelletje bezig. Als jonge speler kon ik bij hem terecht, hij was bereid je verder te helpen en hij vond dat ook leuk. Dus nee, ik ben zeker niet verbaasd dat hij trainer is geworden.”

Voor het duel wordt Internazionale gezien als de grote favoriet. De Vrij wil daar niet in meegaan gezien de recente prestaties in Europa van Feyenoord. “Feit is dat Feyenoord heel sterk is in De Kuip. Dat hebben veel clubs ondervonden. We moeten heel goed zijn om hier een resultaat te boeken. Dit is de achtste finale van de Champions League, iedereen is gefocust. We gaan ervoor, en voor mij is het extra bijzonder om nu voor het eerst in mijn leven tegen Feyenoord te spelen. En ook nog in De Kuip.”

Foto: Mischa Keemink

Avatar foto

DoorMichael de Vogel

WaterwegSport.nl - info@waterwegsport.nl