Vanaf de D-pupillen tot en met de A1 doorliep Bob Meeder (22) alle selectie-elftallen van VFC. Echter, een vaste waarde voor het eerste elftal van ‘de kwekkers’ werd hij nooit. Na vier seizoenen in het 2e elftal in de reserve hoofdklasse te hebben gespeeld, gaat Bob Meeder voor zijn kansen te kunnen spelen in een eerste elftal èn het zaterdagvoetbal.
Via vrienden binnen DVO’32 ontving Bob Meeder positieve berichten over de club, de sfeer en de huidige selectie. Na een goed gesprek met de trainers Ben Hoogwerf en Semjon de Bruijne heeft Bob de keuze gemaakt om zijn club VFC en daarmee het zondagvoetbal achter zich te laten. Vol ambitie zal Bob Meeder volgend seizoen aansluiten bij de selectie van DVO’32. De linksbenige speler is inzetbaar aan de gehele linkerkant.
- Melvin van Brandwijk eerste aanwinst voor CWO
- Twee jeugdleden SV & HV Schiedam geselecteerd voor Little League
- Sparta Rotterdam ruim langs Telstar in besloten oefenduel
- Feyenoord licht vijftal opties niet; tweetal contracten niet verlengt
- Vlaardingse sport awards: Vechten met de Meiden, Ramon de Rond Toernooi en Vlaardings Voetbal Kampioenschap genomineerd voor titel beste sociaal-maatschappelijke initiatief
- Vlaardingse sport awards: Roozendaal (VFC), Van Pienbroek (VG Dynamiek) en Catsburg (ZVVS) dingen mee om titel sportvrijwilliger van het Jaar
- Cláudio Braga neemt per direct taken over bij Excelsior Maassluis na vertrek Agterberg
- Gehavend DVO'32 nipt onderuit tegen Zestienhoven
- Hartman: ‘Mentaal en fysiek voel ik me super goed’
- Paixao schiet Feyenoord voorbij Go Ahead Eagles