ROTTERDAM – Mogelijk moet Feyenoord in januari afscheid nemen van vleugelaanvaller Steven Berghuis. De huurling van Watford moet mogelijk bij zijn eigen club de leegte opvullen die Nordin Amrabat en Adlene Guedioura achterlaten door deelname aan de Afrika Cup.
Dat zegt Watford-coach Walter Mazzarri. ,,Steven doet het goed bij Feyenoord en dat is erg fijn,” erkende de coach tegen St. Albans & Harpenden Review. ,,In januari gaan we kijken wat de exacte opties zijn en dan maken we een keus.”
Berghuis streek in de zomer van 2015 neer in Engeland, maar kon daar nooit echt een stempel drukken.
OVERIG NIEUWS
- Melvin van Brandwijk eerste aanwinst voor CWO
- Twee jeugdleden SV & HV Schiedam geselecteerd voor Little League
- Sparta Rotterdam ruim langs Telstar in besloten oefenduel
- Feyenoord licht vijftal opties niet; tweetal contracten niet verlengt
- Vlaardingse sport awards: Vechten met de Meiden, Ramon de Rond Toernooi en Vlaardings Voetbal Kampioenschap genomineerd voor titel beste sociaal-maatschappelijke initiatief
- Vlaardingse sport awards: Roozendaal (VFC), Van Pienbroek (VG Dynamiek) en Catsburg (ZVVS) dingen mee om titel sportvrijwilliger van het Jaar
- Cláudio Braga neemt per direct taken over bij Excelsior Maassluis na vertrek Agterberg
- Gehavend DVO'32 nipt onderuit tegen Zestienhoven
- Hartman: ‘Mentaal en fysiek voel ik me super goed’
- Paixao schiet Feyenoord voorbij Go Ahead Eagles