ROTTERDAM – Feyenoord is er niet in geslaagd om de halve eindstrijd te bereiken om de KNVB Beker. De Stadionclub moest in de kwartfinale, als titelverdediger, in Arnhem buigen voor thuisclub Vitesse. Het werd 2-0 voor de formatie van ex-Feyenoorder Henk Fraser.

De eerste helft viel er weinig te genieten in het Gelredome. Vitesse-verdedigers Van der Werff en Leerdam (ex-Feyenoord) waren dichtbij een openingstreffer, terwijl tussendoor Berghuis (vrije trap) en Jörgensen (slap rolletje) speldenprikjes namens de Rotterdammers uitdeelden.

Na de pauze was het aanvoerder Kashia van Vitesse die de score opende. Feyenoord, dat speelde zonder het vaste middenveld – El Ahmadi is op de Afrika Cup actief, Vilhena was geschorst en Kuyt werd gespaard – kon nooit écht overtuigen en speelde na rust een kansloze wedstrijd. Na een uur zorgde Tighadouini voor de 2-0. Feyenoord zette aan, maar werd nooit meer echt gevaarlijk.

Avatar foto

DoorMischa Keemink

WaterwegSport.nl - info@waterwegsport.nl

Geef een reactie