ROTTERDAM – Feyenoord (vr) is de tweede seizoenshelft van de Azerion Eredivisie slecht gestart. De formatie van de nieuwe trainer Torny ging op Varkenoord met 4-0 keihard onderuit tegen nummer drie Fortuna Sittard.
Fortuna Sittard heeft zondag op vrij makkelijke wijze gewonnen van Feyenoord. De Limburgers waren op Varkenoord met 4-0 te sterk.
De Limburgse formatie startte sterk en zag Van Heeswijk en Wullaert snel 0-2 maken. Feyenoord, dat startte met Rijsdijk in de spits, probeerde het wel, maar voorin kon de ploeg te weinig uitrichten. Na de theepauze sloeg Fortuna nogmaals tweemaal snel toe via Tuin en Wullaert, waarna het duel beslist was. Excelsior (vr) verloor vrijdagavond in eigen huis met 1-2 van VV Alkmaar.
Door de nederlagen staan de Rotterdamse clubs Feyenoord en Excelsior niet: zesde om respectievelijk laatste.
OVERIG NIEUWS
- Piet Slui, topscorer aller tijden Excelsior, overleden (89)
- NOS Voetbalpodcast: ‘Ik vind Feyenoord helemaal niet zo overtuigend spelen’
- Nagenieten: De heerlijke zege van Sparta op NEC (VIDEO)
- Schiedam Dames 1 vs HOD Dames 1 – Spektakelstuk eindigt in knappe zege voor Schiedam
- SV&HV Schiedam verliest slijtageslag
- ‘Ik kan me niet voorstellen dat ze niet gaan kijken of ze hem kunnen laten gaan’
- Zilver voor judoka Celil Uyar bij European Cup in Tsjechië
- ‘Je ziet bij Feyenoord dat dat gewoon makkelijker gaat’
- Sterk Sparta overtuigend langs NEC en stijgt naar plek 12
- DVO'32 niet tegen BZC/Zuiderpark: 'Arbiter weigert kleedkamer'