ROTTERDAM – Feyenoord neemt het zondagmiddag zo goed als zeker zonder Fredrik Aurnes op tegen RKC Waalwijk. De Telegraaf en 1908.nl melden dat de middenvelder definitief vertrekt naar het Portugese Benfica.
De transfer van de inmiddels 26-jarige Noor hangt al enkele weken in de lucht en lijkt nu in kannen en kruiken. Volgens De Telegraaf houdt de Stadionclub er 15 miljoen euro aan over. Een jaar geleden kwam Aursnes voor nog geen vijf ton over van Molde. Vanwege de transfer staat Aursnes zondag niet meer op het veld tijdens de derde competitiewedstrijd.
Vervanger
Feyenoord werkte de afgelopen dagen goed toe naar het treffen met het RKC van oud-Feyenoorder Michiel Kramer. Het is nog niet bekend wie Slot als vervanger van Aursnes opstelt. In de komende dagen hoopt Feyenoord nog een vervanger te strikken en de namen van Zerrouki (FC Twente) en Mannsverk (Molde) zingen rond in De Kuip. Tegen RKC zijn verder Lopez en Paixao nog niet inzetbaar. De nieuwelingen zijn nog niet speelgerechtigd.
Vermoedelijke opstelling: Bijlow, Pedersen, Trauner, Rasmussen, Hartman, Geertruida, Timber, Kokcu, Dilrosun, Danilo en Walemark.
- Piet Slui, topscorer aller tijden Excelsior, overleden (89)
- NOS Voetbalpodcast: ‘Ik vind Feyenoord helemaal niet zo overtuigend spelen’
- Nagenieten: De heerlijke zege van Sparta op NEC (VIDEO)
- Schiedam Dames 1 vs HOD Dames 1 – Spektakelstuk eindigt in knappe zege voor Schiedam
- SV&HV Schiedam verliest slijtageslag
- ‘Ik kan me niet voorstellen dat ze niet gaan kijken of ze hem kunnen laten gaan’
- Zilver voor judoka Celil Uyar bij European Cup in Tsjechië
- ‘Je ziet bij Feyenoord dat dat gewoon makkelijker gaat’
- Sterk Sparta overtuigend langs NEC en stijgt naar plek 12
- DVO'32 niet tegen BZC/Zuiderpark: 'Arbiter weigert kleedkamer'