ROTTERDAM- Wat al even in de lucht hing, is vanavond de waarheid geworden: Peter van den Berg is per direct hoofdtrainer van zijn oude club RKC Waalwijk dat onderin de Jupiler League speelt.
Van den Berg is de opvolger van de ontslagen oefenmeester Koopman die pas sinds de zomer actief was in Brabant. Maar de slechte resultaten deden de club dit besluit te doen nemen. Oud/speler Van den Berg moet RKC behouden voor de eerste divisie.
De Rotterdammer speelde zelf voor Excelsior, RKC En Feyenoord alvorens het trainersvak binnen te stappen. Ervaring deed hij, naast de logische trainerscursus, op bij Sparta waar hij met John de Wolf in december nog interim-trainer was nadat Gert Kruys was ontslagen.
OVERIG NIEUWS
- Piet Slui, topscorer aller tijden Excelsior, overleden (89)
- NOS Voetbalpodcast: ‘Ik vind Feyenoord helemaal niet zo overtuigend spelen’
- Nagenieten: De heerlijke zege van Sparta op NEC (VIDEO)
- Schiedam Dames 1 vs HOD Dames 1 – Spektakelstuk eindigt in knappe zege voor Schiedam
- SV&HV Schiedam verliest slijtageslag
- ‘Ik kan me niet voorstellen dat ze niet gaan kijken of ze hem kunnen laten gaan’
- Zilver voor judoka Celil Uyar bij European Cup in Tsjechië
- ‘Je ziet bij Feyenoord dat dat gewoon makkelijker gaat’
- Sterk Sparta overtuigend langs NEC en stijgt naar plek 12
- DVO'32 niet tegen BZC/Zuiderpark: 'Arbiter weigert kleedkamer'