Boxtel – De heren van Schiedam hebben vanmiddag een oefenwedstrijd tegen 1e klasser MEP met 5-3 verloren.
De Schiedammers kwamen met 0-1 voor door een slim liftje van Ramses de Wit, deze oud gediende maakte na twee jaar afwezigheid z’n rentree. Niet veel later werd het zelfs 0-2 door een corner van David Villerius. MEP kwam goed terug waardoor er met 2-2 de rust in werd gegaan.
Na rust kon HC Schiedam het wat minder bijbenen. Na een 3-2 achterstand kwamen ze nog wel terug tot 3-3 door een hard schot van Sebastiaan Buisman.
Keeper Thomas vd Hulst hield de Schiedammers nog lang in de wedstrijd, maar uiteindelijk werd er toch verloren met 5-3.
Dinsdag 21 februari spelen de heren wederom een oefenwedstrijd. Dan komt Warande uit Oosterhout naar Schiedam. Aanvang van deze wedstrijd is om 20:30 uur.
- Competitieprogramma 15/16 maart
- Jeffrey Pols verruilt CION voor Rijsoord
- Excelsior verslaat FC Den Bosch met 3-1 na sterke tweede helft
- Wellenreuther: ‘We kijken ernaar uit om het opnieuw te presteren’
- Ron Luijten technisch manager bij Sparta (av)
- Guy Duijm langer bij SCO’63
- Memphis Depay terug in Oranje-selectie voor Nations League
- Igor Paixão haakt geblesseerd af en reist niet mee naar Milaan
- Igor Paixão haakt geblesseerd af en reist niet mee naar Milaan
- Drie medailles voor Sportinstituut Schiedam op NK Judo -21 jaar