Schiedam – Peter van Buren is de nieuwe trainer van Kethel Spaland (za). De oud speler van onder meer Excelsior Rotterdam en DCV was eerder als trainer werkzaam bij VDL, waar hij 4 zeer succesvolle jaren doormaakte en uiteindelijk promoveerde naar de tweede klasse. Daarna was hij werkzaam bij Stolwijk, Dilettant en BZC/Zuiderpark.
Van Buren volgt op sportpark Willem Alexander de afgelopen week op non-actief gestelde Raymond Kraaybeek op.
Aankomende zaterdag zal van Buren nog niet op de bank plaatsnemen bij de Schiedammers, want dan zwaaien assistent trainers Smallegange en Klepke nog de scepter.
“Wij zijn blij dat wij op korte termijn een trainer hebben gevonden die op dit moment voldoet aan ons profiel in deze situatie. Wij hopen met z’n allen op een positieve impuls.” aldus Ronald Scholte, technische man van de Schiedammers.
- Vlaardingen maakt zich op voor bekerkraker Zwaluwen - VFC
- Programma zaterdag 19 april
- Jorn Bijlsma (Hekelingen) naar Kethel Spaland
- Doelman Gilmario Correia dos Santos verruilt Charlois voor Victoria'04
- Showroom Bree’s New World geopend op tweede paasdag
- Deze spelers uit het Nederlandse basketbal spelen nu in de NBA
- Doelpuntenmachine Jazzy Adams floreert met Zwaluwen
- Ed van der Lugt: Voetbaldier, roeier en golftalent
- Deze honkbalbegrippen moet je kennen als beginner
- Fundament Advies steunt lokaal talent: windbreakers voor U15-1 honkbalteam Schiedam