Leiderdorp – De dames van HC Schiedam hebben vanmiddag met 2-1 verloren van Koploper Alecto.
De Schiedammers begonnen ijzersterk en kwamen dan ook verdiend op voorsprong. Myrna Tanis wist een strafbal te verzilveren. Helaas kon HC Schiedam dit spel niet vasthouden en wist Alecto voor rust de 1-1 te scoren.
Ook de tweede helft speelden de dames van Schiedam zeer strijdlustig en hield goalie Anouk van Collenburg met een aantal goede reddingen haar team in de wedstrijd. Daar waar de Schiedammers een punt zeker verdiend hadden, wist Alecto tien minuten voor tijd alsnog de 2-1 te scoren. HC Schiedam probeerde nog de 2-2 te forceren, helaas tevergeefs.
Aanvoerdster Iris Schouwstra vond ook dat HC Schiedam wel een punt verdiend had. “We speelden met een hoge druk, waar Alecto weinig antwoord op had. De voorsprong voor ons was dan ook terecht. De tweede helft voelden we dat er hier wel iets te halen viel. Zeker nadat Anouk enkele goede reddingen verrichtte. Na de 2-1 was de wil er wel om de 2-2 nog te maken, maar is dat helaas niet gelukt.
Zondag 23 oktober spelen de dames weer in Schiedam. Zwart-Wit uit Breda komt dan naar het mooie Sportpark in Harga.
- Uitslagen zaterdag 19 april
- Vlaardingen maakt zich op voor bekerkraker Zwaluwen - VFC
- Programma zaterdag 19 april
- Jorn Bijlsma (Hekelingen) naar Kethel Spaland
- Doelman Gilmario Correia dos Santos verruilt Charlois voor Victoria'04
- Showroom Bree’s New World geopend op tweede paasdag
- Deze spelers uit het Nederlandse basketbal spelen nu in de NBA
- Doelpuntenmachine Jazzy Adams floreert met Zwaluwen
- Ed van der Lugt: Voetbaldier, roeier en golftalent
- Deze honkbalbegrippen moet je kennen als beginner