ROTTERDAM – Een dag na het eerste elftal van Sparta Rotterdam speelde Jong Sparta op het kasteel tegen de jongelingen van FC Twente. De Rotterdammers deden in de strijd in de staart van de Tweede divisie zeer goede zaken door de tukkers met 4-2 te verslaan.
In een vrije wedstrijd kregen beide ploegen kansen. Voor rust scoorde Sparta via Salhi fraai uit een vrije trap en verdubbelde Finn Stokkers vervolgens de score. Vlak voor tijd kwam Jong FC TWente terug tot 2-1.
In de tweede helft waren het dezelfde Spartanen die het net wisten te vinden. Een knappe actie van Salhi leverde de 3-1 op. De wedstrijd leek gespeeld, maar vlak voor tijd kwamen de Tukker wederom terug. Finn Stokkers profiteerde in extremis nog van de ruimte die Jong FC Twente achterin weg gaf en besliste het duel: 4-2.
Jong Sparta staat na de overwinning veertiende met 9 punten. Het verschil met nummer 7 Spakenburg is slechts 2 punten.
- Nagenieten: De heerlijke zege van Sparta op NEC (VIDEO)
- Schiedam Dames 1 vs HOD Dames 1 – Spektakelstuk eindigt in knappe zege voor Schiedam
- SV&HV Schiedam verliest slijtageslag
- ‘Ik kan me niet voorstellen dat ze niet gaan kijken of ze hem kunnen laten gaan’
- Zilver voor judoka Celil Uyar bij European Cup in Tsjechië
- ‘Je ziet bij Feyenoord dat dat gewoon makkelijker gaat’
- Sterk Sparta overtuigend langs NEC en stijgt naar plek 12
- DVO'32 niet tegen BZC/Zuiderpark: 'Arbiter weigert kleedkamer'
- Kethel Spaland verliest van koploper CVV Berkel
- Onnavolgbaar MVV ‘27 blijft op kampioenskoers na winst op GDA