Schiedam – de dames van Spirit hebben vanmiddag met 1-0 gewonnen van Dordrecht. Willemijn van der Velden was de enige doelpuntenmaker vanmiddag.
Aanvoerster Elise Diemer was uiteraard blij met deze verdiende overwinning. “Ongeveer halverwege de eerste helft kwamen we op voorsprong. Een mooie pass van Britt van der Klink op Willemijn van der Velde, die het knap afrondde. We hebben veel kansen gecreëerd. Helaas niet gelukt om de tweede erin te leggen. Verdedigend kwamen we er goed voor, waardoor Dordrecht weinig kansen kreeg. We hebben met elkaar gebikkeld tot het eind”, aldus de trotse aanvoerster.
Door deze overwinning passeren de Schiedammers Pollux weer op de ranglijst en staan ze nu op een veilige 10-de positie. De eerste volgende wedstrijd spelen de dames uit bij de IJssel in Nieuwerkerk ad IJssel.
- ‘Hij moet wel de kansen grijpen die hij krijgt, en die zullen er niet veel meer zijn’
- Premier Dick Schoof apetrots op vriendin na marathon Rotterdam
- Deze BN’ers sieren Marathon Rotterdam 2025
- Geoffrey Kamworor wint NN Marathon Rotterdam 2025 in 2:04:33
- SV&HV Schiedam verliest opnieuw
- Zwaluwen-coach Bruins:'We zijn weer een wedstrijd dichterbij'
- Shay van Liempd bezorgt HBSS cruciale overwinning in strijd om lijfsbehoud
- CWO met vijf doelpunten langs Soccer Boys
- MVV'27 blijft op kampioenskoers na zwaarbevochten winst op Wilhelmus
- PPSC onnodig onderuit tegen Charlois