De ploeg van Excelsior’20-trainer Jaco Verhoev hoeft in principe voor geen enkele ploeg in de 3e klasse G onder te doen. Ook bij koploper Berkel waren de zwartwitten lang niet kansloos gezien de kansen. Berkel verdedigde met verve en wist van de weinige mogelijkheden er 2 te benutten, eindstand 2-0.
Excelsior’20 speelt altijd zijn eigen aanvallende spelletje, dus ook op sportpark Het hoge Land. Voordat de thuisploeg op 1-0 kwam uit een strafschop had Mikail de Brito Ramos een enorme kans laten liggen. Hij had de Berkel-doelman al omspeeld maar zag zijn inzet op de rug van een wanhopig glijdende verdediger komen.
De 2e helft gingen de Schiedammers volle bak op zoek naar treffers. Berkel daarentegen kwam er vaak uit, profiterend van de gelaten Schiedamse ruimte. Een grote kopkans voor Jamie Broekhuizen werd miraculeus uit het Berkel-doel gehouden. En zoals vaak heeft de onderliggende ploeg het laatste woord. In minuut 97 kwam Berkel op 2-0. En dat dan de trainer van Berkel Jaco Verhoev vertelt dat alleen zijn team recht had op de overwinning, dat is dan extra zuur.
Door: Ton de Leede
OVERIG NIEUWS
- Sparta Rotterdam ruim langs Telstar in besloten oefenduel
- Feyenoord licht vijftal opties niet; tweetal contracten niet verlengt
- Vlaardingse sport awards: Vechten met de Meiden, Ramon de Rond Toernooi en Vlaardings Voetbal Kampioenschap genomineerd voor titel beste sociaal-maatschappelijke initiatief
- Vlaardingse sport awards: Roozendaal (VFC), Van Pienbroek (VG Dynamiek) en Catsburg (ZVVS) dingen mee om titel sportvrijwilliger van het Jaar
- Cláudio Braga neemt per direct taken over bij Excelsior Maassluis na vertrek Agterberg
- Gehavend DVO'32 nipt onderuit tegen Zestienhoven
- Hartman: ‘Mentaal en fysiek voel ik me super goed’
- Paixao schiet Feyenoord voorbij Go Ahead Eagles
- SVV is koploper IJVV De Zwervers weer de baas
- MVV'27 pakt koppositie na winst op Lyra