Schiedam – vandaag stond er voor Kethel Spaland een belangrijke wedstrijd op het programma en wel een derby tegen Hermes DVS. Bij winst maken de schiedammers een goeie stap richting de middenmoot.
In de beginfase van de wedstrijd was het vooral Kethel Spaland die de beste kansen had. Daan Nesse verzuimde de openingstreffer te maken. In de 30e minuut was het Nicky Klink die de 0-1 wist te maken. Nog geen vijf minuten later was het Daan Nesse die met een afstandsschot de 0-2 wist te maken.
In de tweede helft was het wederom Kethel Spaland die de beste kansen had. In de 55e minuut maakte wederom Daan Nesse de 0-3. Hermes DVS maakte uit een scrimmage de 1-3. Kethel Spaland pakte hierna de draad prima op en wist via Xavi Vriesde de 1-4 te maken. In de laatste minuut van de wedstrijd maakte Ben Helbers de 1-5.
Na de winterstop wacht er weer een Schiedamse derby uit tegen Excelsior’20. Aftrap 14:30 uur op sportpark Thurlede.
Foto: Chris Verwiel
- Deze honkbalbegrippen moet je kennen als beginner
- Fundament Advies steunt lokaal talent: windbreakers voor U15-1 honkbalteam Schiedam
- Sparta boekt oefenzege op NAC
- Sparta Rotterdam in BICT Groep Stadion FC ‘s-Gravenzande tegen Westlands elftal
- Sporthelden geëerd tijdens feestelijke Vlaardingse Sport Awards
- Wessel Penning komt met goed nieuws: ‘Timber gaat bijtekenen’
- Vlaardingen maakt zich op voor de uitreiking van de Vlaardingse Sport Awards 2025 (+Podcast)
- Krabbendam over spel van Van Persie: ‘Geen druk, geen avontuur, geen creativiteit’
- MSV'71 maakt zich op voor legendarische Megaweek met topartiesten
- ‘Hij moet wel de kansen grijpen die hij krijgt, en die zullen er niet veel meer zijn’